Filtruj wyniki wyszukiwania


Bliss Beauty laserowe zabiegi kosmetyczne

ul. Bronowicka 19 lok. 3, 30-084 Kraków

0,0 0 opinii

Bliss Beauty to salon kosmetyczny, który działa w Krakowie, przy ulicy Bronowickiej. Oferta Bliss Beauty jest oparta na zabiegach laserowych i kosmetyce estetycznej. Na miejscu można skorzystać z bogatego pakietu usług, które są świadczone przez zespół specjalistów.

Bliss Beauty stawia na profesjonalizm i wysoką jakość obsługi. Zespół świetnych specjalistów z zakresu kosmetyki służy radą w doborze optymalnej pielęgnacji. W salonie można wykonać peelingi specjalistyczne, mezoterapię, depilację i zabiegi laserowe. Pracownicy Bliss Beauty cały czas doskonalą swoje umiejętności i poszerzają swoje kompetencje. To pozwala na podążanie za światowymi trendami kosmetycznymi i na dopasowanie oferty do potrzeb klientów salonu.

Bogata oferta zabiegów kosmetycznych to nie wszystko. W Bliss Beauty wykorzystuje się wysokiej klasy urządzenia i kosmetyki marek, które są cenione na rynku profesjonalnym. To gwarantuje jeszcze lepsze efekty zabiegów i zadowolenie klientów. 
 • Inne 3 pozycje

  • Depilacja laserowa
   99,00 - 300,00 PLN
  • Fotoodmładzanie
   99,00 PLN
  • Zamykanie naczyń krwionośnych
   69,00 - 299,00 PLN

Maniewski

ul. 3 Maja 17, 40-097 Katowice

0,0 0 opinii

Salon Maniewski to miejsce, w którym można z pełnym zaufaniem poddać się całkowitej rewolucji fryzjerskiej. 

Maciej Maniewski, założyciel salonu, to ceniony stylista i prawdziwy wirtuoz w swoim fachu. Jest postacią cenioną w świecie mody i show-biznesu. Współpracuje przy przeprowadzaniu fryzjerskich metamorfoz w programie Mai Sablewskiej – „Klinika urody”. Maciej Maniewski przeniósł swoje umiejętności i pasję do salonów w Krakowie i Warszawie, gdzie każda klientka może się poczuć, jak prawdziwa gwiazda. 

Salony Maniewskiego działają w oparciu o filozofię tworzenia fryzur atrakcyjnych i praktycznych. Strzyżenia i stylizacje są zaprojektowane i wykonywane tak, by łatwo można było odtworzyć je w warunkach domowych i każdego dnia prezentować się równie pięknie, co w dniu wizyty w salonie. 

Obsługę studia stanowi zespół ekspertów w zakresie stylizacji i fryzjerstwa. Możecie być pewni, że traficie w dobre ręce. Styliści służą radą w zakresie doboru fryzury, koloru włosów i uczesania. Każdy klient jest tutaj traktowany indywidualnie. 

Kolejną rewolucją jest cennik usług, który nie uwzględnia różnych stawek w zależności od długości włosów. Opłaty są powiązane z umiejętnościami konkretnych stylistów. To powoduje, że jest to doskonała oferta praktycznie na każdą kieszeń. 
 • Inne 3 pozycje

  • Strzyżenie męskie
   50,00 - 170,00 PLN
  • Koloryzacja męska FAST
   60,00 - 120,00 PLN
  • Strzyżenie damskie
   90,00 - 220,00 PLN

- Dołącz do nas -

Wypełnij formularz
i umów się na prezentację

Pozyskuj nowych klientów na portalu Lumo.pl. Pomożemy Ci zapełnić wolne terminy w kalendarzu wizyt.

Umów się na 20 minutową demonstrację naszego serwisu. Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.