Filtruj wyniki wyszukiwania


Salon Fryzjerski „JAKKI”.

ul. Dolnych Wałów 1, 44-100 Gliwice

0,0 0 opinii

Masz dość zniszczonych, rozdwajających się końcówek? Znudziła Ci się Twoja dotychczasowa fryzura? Czas najwyższy to zmienić. Jeśli mieszkasz w Gliwicach to godny uwagi jest Salon Fryzjerski „JAKKI”. Jest to miejsce, w którym panuje przyjazna atmosfera, a ciekawy, nowoczesny design studia sprawia, że każdy może tutaj się zrelaksować.

Zespół „JAKKI” to najlepsi specjaliści w branży, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności. Stylizacje wykonywane są z użyciem kosmetyków Wella, zaś keratynowe zabiegi pielęgnacyjne oparte są o linię Lisse Design Keratin Therapy.

W tym miejscu możesz skorzystać również z podstawowych usług kosmetycznych takich jak henna czy regulacja brwi.

Dzięki tak szerokiej ofercie możesz kompleksowo zadbać o swoją urodę.

 • Inne 3 pozycje

  • Strzyżenie damskie bez modelowania
   37,00 - 47,00 PLN
  • Strzyżenie męskie
   23,00 PLN
  • Keratynowe prostowanie włosów
   200,00 PLN

Salon urody Sfera Piękna

ul. Andersena 34-36, 44-100 Gliwice

0,0 0 opinii

Sfera Piękna to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoją urodę i zdrowie. Możesz wybierać usługi z zakresu fryzjerstwa, kosmetyki, masaży, a nawet medycyny estetycznej. Tak szeroka oferta sprawia, że z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z odpowiednim specjalistom, dzięki czemu masz pewność, że będziesz odpowiednio zadbana.

Zastanawiasz się czy stać Cię na to, aby skorzystać z usług salonu? Oczywiście, że tak. Ceny są przystępne, a koszt droższych zabiegów możesz rozłożyć w systemie dogodny rat. Wniosek składany i rozpatrywany jest online, dzięki czemu szybko zyskujesz środki na to, aby spełnić swoje marzenia.

Klientki szczególnie cenią sobie pełen profesjonalizm zespołu oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego chętnie decydują się na makijaż permanentny, lifting radiowy oraz mezoterapię igłową.

Dzięki miłej i kameralnej atmosferze, która pozwala w pełni się wyciszyć i zrelaksować efekty zabiegów są jeszcze lepiej widoczne i zachwycają każdego, kto zechce skorzystać z usług salonu. 

 • Inne 3 pozycje

  • Parafina na dłonie
   35,00 PLN
  • Regulacja brwi
   15,00 PLN
  • Keratynowe wygładzanie włosów
   350,00 - 700,00 PLN

- Dołącz do nas -

Wypełnij formularz
i umów się na prezentację

Pozyskuj nowych klientów na portalu Lumo.pl. Pomożemy Ci zapełnić wolne terminy w kalendarzu wizyt.

Umów się na 20 minutową demonstrację naszego serwisu. Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.