Filtruj wyniki wyszukiwania


Koncepcja Piękna

ul. Storczyków 2a, 41-303 Dąbrowa Górnicza

0,0 0 opinii

Koncepcja Piękna to miejsce przepełnione miłą, kameralną atmosferą, gdzie rządzą: profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta. Salon działa od 2011 roku i już jego zespół zaskarbił sobie serca wielu pań, które zdecydowały się na skorzystanie z proponowanych usług. Pasja, z jaką wykonywana jest każda praca oraz ciągłe dążenie do perfekcji sprawiają, że każdy, kto przekroczy progi tego studia urody będzie w pełni zadowolony z efektów.

W Koncepcji Piękna, panie jak i panowie mogą zmienić swoją fryzurę, a także zadbać o kondycję swoich włosów, gdyż oprócz standardowych usług takich jak strzyżenie czy modelowanie styliści proponują również keratynową odbudowę włosa. 

Dużą popularnością cieszą się także zabiegi kosmetyczne takie jak mikrodermabrazja, peeling migdałowy oraz masaże twarzy.

Ciekawe, często organizowane promocje i rabaty pozwalają każdemu zadbać o zdrowy i piękny wygląd włosów, skóry i paznokci.

 • Inne 3 pozycje

  • Manicure
   25,00 PLN
  • Odnawiający zabieg kwasem migdałowym
   70,00 PLN
  • Strzyżenie damskie
   20,00 PLN

Studio Urody La Moda Italiana

ul. Sobieskiego 6, 41-300 Dąbrowa Górnicza

0,0 0 opinii

La Moda Italiana to studio urody, w którym odmienisz swój wygląd w prawdziwie włoskim stylu. Zespół składa się z najlepszych specjalistów, którzy korzystają z wysokiej klasy kosmetyków. To w połączeniu z ich wieloletnim doświadczeniem sprawia, że każda fryzura jest idealnie wykończona, a Ty czujesz się maksymalnie usatysfakcjonowana.

W zakres usług wchodzi między innymi strzyżenie damskie i męskie, a także różnego rodzaju koloryzacja – od klasycznej po balayage.

Z La Moda Italiana zadbasz również o swoją skórę. Wśród zabiegów kosmetycznych dużym powodzeniem cieszy się między innymi kawitacja, mikrodermabrazja oraz leczenie światłem.

Dodatkowym atutem jest kameralna atmosfera i dogodne położenie studia – w pobliżu urokliwego Parku Śródmiejskiego w samym centrum Dąbrowy Górniczej.


- Dołącz do nas -

Wypełnij formularz
i umów się na prezentację

Pozyskuj nowych klientów na portalu Lumo.pl. Pomożemy Ci zapełnić wolne terminy w kalendarzu wizyt.

Umów się na 20 minutową demonstrację naszego serwisu. Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.