Filtruj wyniki wyszukiwania


Aroma Day SPA

ul. Stawowa 19 , 43-400 Cieszyn

0,0 0 opinii

Odpoczynek i regeneracja dla ciała i ducha – można to sobie zapewnić odwiedzając malowniczo położone Aroma Day SPA. To niezwykłe centrum urody zostało założone z myślą o realizowaniu działań, które pomogą wszystkim odwiedzającym odzyskać równowagę pomiędzy codziennym życiem i chwilą relaksu. Można tu liczyć na kompleksowe działania na rzecz pięknego wyglądu i jeszcze lepszego samopoczucia.

Aroma Day SPA to miejsce niezwykłe i w pełni profesjonalne. Oferuje szeroką gamę zabiegów na twarz, ciało i włosy. Można tu również wykonać różnego typu masaże, zabiegi wyszczuplające i odmładzające. Najważniejszy jest jednak fakt, że każda usługa jest świadczona na wysokim poziomie, w przyjemnej atmosferze i przy wykorzystaniu markowych kosmetyków.
 • Inne 3 pozycje

  • Masaż gorącymi kamieniami - 90 min
   190,00 PLN
  • Peeling ciała - 20 min
   60,00 PLN
  • Zabieg przeciwzmarszczkowy
   106,00 PLN

Salon Kosmetyczny Kasia

ul. Frysztacka 2, 43-400 Cieszyn

0,0 0 opinii

Salon Kosmetyczny Kasia działa na cieszyńskim rynku kosmetycznym już od ponad 10 lat. Tak duże doświadczenie sprawia, że zespół specjalistów jest dobrze przygotowany do wykonania każdego zabiegu z oferty. Jednakże to, że każdy z nich posiada duże doświadczenie, nie oznacza, że spoczywają na laurach. Ciągłe kursy i szkolenia pozwalają na świadczenie usług zgodnych z najnowszymi trendami.

W salonie wykonywane są zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, dłonie oraz stopy. W czasie pracy wykorzystywane są kosmetyki najlepszych światowych marek takich jak: Peggy Sage, Young Nails, Opi, Kryolan, Ella Bache Czy Thalgo.

Miła i profesjonalna atmosfera sprawia, że możesz zyskać tutaj zyskać nie tylko piękny wygląd, ale i zrelaksujesz się odcinając od szarej rzeczywistości i chętnie powrócisz, aby Twoje piękno rozkwitło jeszcze bardziej. 


Salon Kosmetyczny Marita

ul. Bielska 42, 43-400 Cieszyn

0,0 0 opinii

Salon Kosmetyczny Marita powstał w wyniku pasji do kosmetyki. Jego kameralna atmosfera sprawia, że w czasie wizyty poprawisz nie tylko swój wygląd, ale i samopoczucie.

Największym atutem salonu jest profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta. Udział w licznych szkoleniach i kursach pozwala na podniesienie umiejętności. Pozwala to na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Salon ceniony jest też za wysokie standardy higieny i czystości.

Wszystkie zabiegi wykonywane są na kosmetykach renomowanych marek, przy użyciu sprzętu opartego na najnowszych technologiach.

Decydując się na wizytę w Maricie możesz wybrać pielęgnację stóp i dłoni, całego ciała lub twarzy z ukierunkowaniem na okolice oczu. Możesz też zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji w domu.

Dogodna lokalizacja, miła atmosfera oraz przystępne ceny i liczne promocje sprawiają, że zawsze będzie Cię stać na odrobinę luksusu, jakim jest poprawa urody i nastroju w salonie Marita. 


Salon Kosmetyczny Natally

ul. Zamkowa 9, 43-400 Cieszyn

0,0 0 opinii

Natally to salon kosmetyczny, który jest prowadzony przez pasjonatów kosmetyki, pielęgnacji i urody. Najnowsze i najskuteczniejsze trendy są tu wprowadzane na bieżąco, z uwzględnieniem potrzeb klientów. Natally to coś więcej niż zwyczajny gabinet urody. To miejsce, w którym można się w pełni odprężyć, zapomnieć o codziennych sprawach i skupić się na swoim pięknie zewnętrznym i wewnętrznym. Ideą działalności salonu jest stworzenie przyjemnej przestrzeni, w której klienci bez pośpiechu i stresu zadbają o ciało i umysł, odpoczną i zregenerują siły witalne.

W centrum urody Natally można wykonać różnorodne zabiegi kosmetyczne. Poza typowymi działaniami na twarz i skórę, które mają na celu jej oczyszczenie i nawilżenie, warto zwrócić uwagę na relaksujący masaż twarzy i parafinową pielęgnację dłoni i stóp. Wszystkie działania są wykonywane przez wykwalifikowany personel przy zachowaniu najwyższych standardów higieny i jakości usług.
 • Inne 3 pozycje

  • Manicure hybrydowy
   50,00 PLN
  • Pedicure hybrydowy
   80,00 PLN
  • Manualne oczyszczanie twarzy
   80,00 PLN

- Dołącz do nas -

Wypełnij formularz
i umów się na prezentację

Pozyskuj nowych klientów na portalu Lumo.pl. Pomożemy Ci zapełnić wolne terminy w kalendarzu wizyt.

Umów się na 20 minutową demonstrację naszego serwisu. Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.